Meble na wymiar gdańsk

Zajmujemy się tworzeniem mebli na wymiar na terenie Trójmiasta oraz Elbląga. Dokonujemy pomiarów w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie.

 

Mekam Meble to firma z ponad 15-letnim doświadczeniem w tworzeniu mebli na wymiar. Pomiary wykonujemy na terenie całego Trójmiasta, w szczególności Gdańska. W naszej szerokiej ofercie posiadamy przede wszystkim kuchnie robione na wymiar pod wytyczne klienta, szafy przesuwne, garderoby oraz wszelkiego rodzaju zabudowy wolnej przestrzeni. Optymalizujemy nasze projekty mebli w taki sposób, aby wykorzystać każdy wolny centymetr przestrzeni. Staramy się, aby nasze meble odzwierciedlały charakter i styl właściciela. Zdajemy sobie sprawę z tego, że meble na wymiar to nie tylko kawałki drewna lub płyty, lecz zabudowy zmieniające całkowicie nieruchomość. To dzieła sztuki, które będziesz podziwiać przez nastepne lata.

Jeśli potrzebujesz wyceny skontaktuj się z nami mailowo lub pod numerem: 798 866 784

Kuchnie na wymiar

Meble kuchenne Twoich marzeń w zasięgu naszych rąk.

 

Szafy

Przechowuj swoje rzeczy w eleganckim i funkcjonalnym stylu.

Garderoby

Kiedy zwykła szafa to za mało – wkraczamy my!

 

Meble łazienkowe

Tworzone przy użyciu wodoodpornych materiałów.

 

Mieszkanie Gdańsk Jasień

Mieszkanie Elbląg

Dom Ankamaty

Mieszkanie Warszawa

Mieszkanie Gdańsk Osowa

Mieszkanie Elbląg Starówka

Mieszkanie Gdynia

Mieszkanie Elbląg

Mieszkanie Gdańsk aniołki

Mieszkanie Gdynia centrum

Mieszkanie Gdańsk Starówka

Mieszkanie Elbląg

Nasze usługi

Kuchnia

Kuchnie na wymiar

Tworzymy funkcjonalne i estetyczne kuchnie, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów, zapewniając doskonałe rozwiązania przechowywania i ergonomiczny układ pomieszczenia.

 

 

Kuchnia

Meble do jadalni

Projektujemy eleganckie i praktyczne meble do jadalni, takie jak stoły, krzesła i bufety, które doskonale współgrają z wystrojem i zapewniają wygodną przestrzeń do spożywania posiłków i spotkań rodzinnych.

Przechowywanie rzeczy

Szafy, garderoby

Projektujemy i wykonujemy praktyczne szafy i garderoby na wymiar, które optymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń, zapewniając maksymalną organizację i łatwy dostęp do odzieży i akcesoriów.

 

 

Salon

Meble do salonu

Tworzymy designerskie meble do salonu, takie jak regały, witryny, komody i stoliki, które nadają wnętrzu charakteru i są idealnie dopasowane do stylu i potrzeb klienta.

Łazienka i wyposażenie

Meble łazienkowe

Tworzymy unikalne meble łazienkowe, które idealnie pasują do stylu i wymiarów Twojej łazienki, oferując praktyczne rozwiązania przechowywania i wysoką jakość wykonania.

Biuro i Home Office

Meble do biura

Dostarczamy spersonalizowane meble do różnorodnych przestrzeni komercyjnych, tworząc funkcjonalne rozwiązania, takie jak biurka, regały, szafy i inne elementy, które doskonale łączą styl z praktycznością

Inne

Skosy

Zajmujemy się projektowaniem i montażem mebli na skosy, dostosowując je do nietypowych i trudnych przestrzeni, takich jak poddasza czy pokoje z nierównymi ścianami, zapewniając optymalne wykorzystanie każdego centymetra powierzchni.